Dnes je Čtvrtek 18.4.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Černý seminář 2019
Autor: Zdeněk Pilař, četlo 1233 lidí, 2019-01-30 13:33:13
Pravdou je, že ten kdo chce, vnitřně chce a je tedy motivovaný, jakoby sám od sebe....pak moc v tomto semináři nenajde!
ALE...ALE UTVRDÍ SE, ŽE TAK JAK "TEN JEHO ŽIVOT JDE A ŠLAPE" TAK "JDE A ŠLAPE" SPRÁVNÝM SMĚREM!
"Ale kdo to z nás vlastně může říci?", že tak nějak mu to šlape.... No, buďme k sobě upřimní!
V úterý 29/1/2019 se třída 5.B setkala s většinou drog, které na světě jsou....UKOJILA SVOU ZVĚDAVOST. JAKÝSI DRUH ZAKÁZANÉHO OVOCE. Povídalo se a tvořilo, hnětlo a peklo...peklo....peklíčko.
DĚTI, BYLO MĚ S VÁMI ZKRÁTKA DOBŘE, PROTOŽE VIDÍM, ŽE SVŮJ SVĚT OVLIVŇUJETE SAMY A NE NĚKDO DRUHÝ A MANIPULUJÍCÍ S VÁMI...VÍME S pí. učitelkou Čechovou, že se nedáte zmanipulovat a máte svou hlavu a svůj zdravý rozum.
TAK HODNĚ ŠTĚSTÍČKA DO TOHO VAŠEHO ŽIVOTNÍHO PUTOVÁNÍ ... školní metodik prevence Zdeněk Pilař

Franz Kafka

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 272201, za uplynulou hodinu: 267682, Vaše IP: 18.234.236.14