Dnes je Pondělí 17.6.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Regionální setkání čtenářských škol
Autor: Kateřina Sládková, četlo 1855 lidí, 2019-03-18 11:20:25
Dne 14.3.2019 se v naší škole uskutečnilo další Regionální setkání čtenářských škol projektu Pomáháme školám k úspěchu. Tentokrát se sešli učitelé, kteří vyučují matematiku a fyziku. Hodinu matematiky otevřela paní učitelka Iva Hermannová v 7.C a hodinu fyziky paní učitelka Blanka Kalistová v 6.C. Všichni přítomní učitelé se znovu přesvědčili, jak jsou tato setkávání důležitá pro společně se učící komunitu a jak kolegiální spolupráce tuto možnost nabízí a podporuje. A zároveň se potvrdilo, že i v takto náročných oborech, ve kterých se pracuje především s čísly, je důležitou součástí čtenářská gramotnost a práce s textem.
Všechny čtenářské týmy našeho regionu, tedy i naší školy, se v tomto týdnu zúčastní dalšího, již 5. celostátního setkání čtenářských škol.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 8526, za uplynulou hodinu: 441363, Vaše IP: 54.85.162.213