Učící se učitelé

Učitelé z naší školy se stále vzdělávají ...
Ve dnech 21.3. až 23.3. proběhlo v Choceradech už 5. setkání čtenářských škol z jižních Čech, Prahy, Vysočiny a Moravskoslezského kraje.
Toto setkání bylo hodně zaměřeno na kulturu školy.
Pedagogové si předali různé nápady, sdíleli si své lekce ... Cílem takových setkání je, abychom se stali takovými učiteli, kteří neustále vyhodnocují dopad své výuky na učení žáků a zamýšlí se nad jejich vzdělávacími potřebami. Snažíme se rozvíjet u dětí kladný vztah ke knížkám a celkově je učíme rozumět textům z různých oborů. Milí žáci, vidíte, co všechno děláme pro to, abyste se mohli učit lépe a s radostí :-)