Jak jsme spali ve škole

Minulý týden jsme si ve 4.B užili spaní ve škole. Celý večer spojovalo téma cestování po krajích České republiky. Nejprve jsme ve skupinách hledali indicie, které nás dovedly až k našemu úkolu - nalákat ostatní, aby se přijeli podívat právě do našeho kraje. Nejvíce nás zřejmě nalákali "Pardubičáci". To už se ale venku úplně setmělo a na nás čekala stezka odvahy po temných chodbách školy. Všichni prokázali svou odvahu a celou stezkou prošli. Pak už jsme si jen zalezli do spacáků a usínali při filmu o naší přírodě Planeta Česko. Ráno jsme pak vyrazili si prohlédnout naši přírodu zblízka. Ve Vyšenských kopcích bylo sice trochu chladno, ale krásně. Vše jsme si moc užili, což je vidět i na našich fotografiích.