Dnes je Pátek 13.12.2019 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém
 
   
Sbalit/rozbalit nabídku
Menu

Jídelna

Informace

Dnes

Jídelníček
a objednávky

 
Sbalit/rozbalit nabídku
Pomáháme školám k úspěchu
Rodiče vítáni
NNTB - Nenech to být
Evropské centrum jazykových zkoušek
Partnerská škola Fraus
Pokladna (Školní program)
Sbalit/rozbalit nabídku
Včelka - Procvičujte s dětmi čtení každý den
Sbalit/rozbalit nabídku
Wikipedia - Otevřená encyklopedie

Khanova škola
 
 
   
Bobřík informatiky 2019 - výsledky
Autor: Josef Lombart, četlo 427 lidí, 2019-11-27 10:44:16
V tomto školním roce se soutěže zúčastnilo celkem přes 400 žáků od 3. až do 9. tříd.

V kategorii Mini (4. a 5. ročníky) bylo ze 150 celkem 39 úspěšných žáků, kteří získali aspoň 120 bodů. Soutěž si vyzkoušeli i žáci třetích ročníků a vedli si velmi dobře, Adéla Kašáková se stala úspěšnou řešitelkou.

Nejlepší výsledky kategorie MINI:
1. Martin Šandera, 5.C, plný počet bodů
2. Tomáš Chaloupka, 5.A
3. Eliška Čermínová, 5.A
4. Mikuláš Putschögl, 4.B
5. Eva Zajíčková, 5.B
6-8. Ondřej Hončík, 4.C
6.-8. Adéla Antoniová, 5.C
6.-8. Václav Patč, 5.A
9. Adina Opolcerová, 5.B
10.-12. Filip Ruttensteiner, 5.C
10.-12. Kryštof Tichý, 5.B
10.-12. Šarlota Šítalová, 5.C

TOP5 mezi 4. ročníky
1. Mikuláš Putschögl
2. Ondřej Hončík
3. Jan Dekret
4. Kryštof Lombart
5. Matyáš Sojka

V kategorii Benjamin (6. a 7. ročníky) bylo ze 170 celkem 22 úspěšných žáků, kteří získali aspoň 120 bodů.

Nejlepší výsledky kategorie BENJAMIN:
1. Johana Moučková, 7.C
2. Michael Janovský, 7.C
3. Rostislav Šolc, 7.A
4. Alice Míková, 7.C
5.-6. Štěpán Kehm, 6.C
5.-6. Jan Chudý, 7.A
7. Viola Pomijová, 7.C
8. Vojtěch Hrachovský, 6.B
9.-10. Táňa Smeykalová, 6.B
9.-10. Daniel Doležal, 7.B

V kategorii Kadet (8. a 9. ročníky) soutěžili jen ti, kteří měli zájem. Z 31 přihlášených bylo 14 úspěšných řešitelů.

Nejlepší výsledky kategorie KADET:
1. Ondřej Smeykal, 8.B, plný počet bodů
2. Daniel Jirout, 9. A
3. Vojtěch Kodat, 9.B
4. Vilém Kiprý, 8.B
5. Michal Bachtjan, 9.B
6. David Macháček, 8.C
7. Jindřich Slípka, 9.B
8. Roman Kučera, 8.B
9. Karel Hončík, 8.B
10.-11. Tomáš Novotný, 8.C
10.-11. Viktorie Vránová, 8.C

Všem soutěžícím děkujeme za účast a dobré výkony - úspěšným gratulujeme k získanému bobříkovi informatiky!!

Fotografie vztahující se k článku
(náhodně vybrané, klikněte pro zvětšení)
 
bobr_2019
 
 
   
Sbalit/rozbalit nabídku
Servis pro...
 
   
Sbalit/rozbalit nabídku
Náhodné foto
VSK Český Krumlov Jihočeský krajský volejbalový svaz Český volejbalový svaz
 
Zřizovatel školy
Město Český Krumlov
 
Projekty EU
Projekty EU
 
Sponzoři školy

Zambelli – technik, spol. s r. o.


Schwan Cosmetics CR, s.r.o

 
 
Přístup: zvenku, Počet přístupů: 235170, za uplynulou hodinu: 171, Vaše IP: 18.205.60.226
©Ing. Jan Kříž 2013 - Doba zpracování stránky: 0,23286199569702 sekund