Dnes je Čtvrtek 9.7.2020 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Zasedání školního parlamentu
Autor: 9.B, četlo 982 lidí, 2020-03-08 20:05:52
Ve středu 19. února se konalo další zasedání ŠP. Na zasedání opakovaně bez omluvy chyběli zástupci 7.C. Hlavním tématem zasedání byli nadcházející akce. Nejbližší je Pyžamový den (více v článku od 7.A). Dále proběhne Den s učitelem, kdy člen školního parlamentu stráví celý den s pracovníkem školy. Tato akce proběhla s úspěchem již v loňském roce. Dále se již tradičně zapojíme do akce Ukliďme svět, ukliďme Česko, ukliďme Český Krumlov, https://www.uklidmecesko.cz/ . Tato akce proběhne 4.4. a naše škola bude uklízet Český Krumlov a jeho bezprostřední okolí, akce se můžou zúčastnit žáci tak i jejich rodiče. Zájemci se, prosím, nahlaste paní učitelce Kozákové. Doufám, že se na nadcházejících akcích uvidíme v hojném počtu a s nadšením.

Michal Svoboda 9.B

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 7364, za uplynulou hodinu: 13, Vaše IP: 3.235.22.210