Dnes je Čtvrtek 9.7.2020 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

England 2020
Autor: Markéta Syllová, četlo 1197 lidí, 2020-03-10 14:01:44
Vážení žáci a rodiče, ohledně letošního zájezdu do Anglie nám přišlo vyjádření z cestovní kanceláře CK Royal. V současné době platí, že zájezd směřuje do oblasti, která není zasažena karanténním opatřením a je možné ho realizovat bez změn dle ujednané smlouvy. Není tedy nutné zájezd rušit.
Zatím není z MŠMT nařízeno žádné prohlášení, že školy musí zrušit své objednané zájezdy do bezproblémových oblastí.
Pokud by si někdo přál od smlouvy odstoupit, např. z důvodu obav, musí počítat s úhradou storno poplatků. Stornopoplatek je v současnosti 30% z celkové ceny zájezdu. Stejný stornopoplatek platí až do 30ti dnů před zájezdem.
Máme tedy ještě dostatek času na to sledovat, jak se situace vyvine a dále komunikovat s cestovní kanceláří.

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 7364, za uplynulou hodinu: 13, Vaše IP: 3.235.22.210