Dnes je Čtvrtek 9.7.2020 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

NÁHRADNÍ VÝUKA V DOBĚ UZAVŘENÍ ŠKOLY
Autor: Ivana Severová, četlo 1930 lidí, 2020-03-13 13:09:18
Vážení rodiče,

vzhledem k uzavření naší školy do odvolání bude náhradní výuka pro žáky probíhat prostřednictvím týdenních výukových plánů (které jsou v servisu pro rodiče nebo žáky v sekci ŠKOLA pod odkazem Týdenní výukové plány) a pro II. stupeň i v systému Bakaláři. Prosíme Vás o spolupráci a součinnost při náhradním vzdělávání Vašich dětí. Náhradní výuka je součástí vyučovacího procesu a žáci by měli počítat po návratu do školy se zpětnou vazbou učitele.

Zadaná práce v Týdenních výukových plánech bude vždy na jeden týden.

Náhradní výuka pro žáky na I. stupni:
1) Úkoly pro domácí práci budou zadávány prostřednictvím týdenních výukových plánů. Konkrétní informace k jednotlivým třídám Vám sdělí vyučující.

2) Učebnice a pracovní sešity, které si nechaly děti ve škole, nelze z důvodu vyhlášení celostátní karantény a omezení pohybu osob předávat.

Náhradní výuka pro žáky II. stupně:
1) Úkoly pro domácí práci budou zadávány prostřednictvím týdenních výukových plánů. Upřesňující informace k učivu v jednotlivých předmětech mohou vyučující sdělit žákům i prostřednictvím účtů v Bakalářích.

2) Domácí práce budou žáci odevzdávat po přihlášení do systému na stránkách školy přes Odevzdávání školních prací (návod) nebo jako domácí elektronický úkol v systému Bakaláři (návod). Domácí úkoly mohou žáci odesílat přes Bakaláře pomocí aplikace v chytrém mobilu nebo pomocí aplikace na počítači. Školní emailové adresy vyučujících, prosím, používejte pouze pro konzultaci či při technických potížích.

Je v kompetenci učitele, jaké výukové a podpůrné materiály, interaktivní cvičení, výukové zdroje či pracovní listy zvolí. Respektujte, prosím, zvolenou formu výuky, v případě dotazů kontaktujte konkrétního učitele.
Sledujte i nadále stránky naší školy. Děkujeme za pochopení v této mimořádné situaci.

Za vedení Mgr. Iva Hermannová

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 7376, za uplynulou hodinu: 18, Vaše IP: 3.235.22.210