Dnes je Pátek 3.7.2020 Uživatel: anonymní | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Žádost o nové rozhodnutí
Autor: Irena Petráňová, četlo 557 lidí, 2020-06-14 12:32:36
Proti rozhodnutí ředitele školy nebude odvolání přípustné z důvodu urychlení procesu přijímání.

Ředitel školy má ve školním roce 2019/2020 povinnost společně s rozhodnutím o nepřijetí zaslat všem nepřijatým uchazečům, kteří splnili podmínky přijímacího řízení, ale nebyli přijati z důvodu počtu přijímaných uchazečů, poučení o možnosti podat žádost o vydání nového rozhodnutí.

Díky tomuto mechanismu bude moci ředitel sám aktivně přijmout uchazeče na uvolněná místa podle výsledného pořadí po odevzdání zápisových lístků. Tj. škola činí kroky tak, aby v co nejkratším možném termínu za využití dosavadních výsledků přijímacího řízení naplnila kapacitu školy.
Uchazeč má možnost podat žádost o vydání nového rozhodnutí do 3 dnů od doručení poučení o této možnosti (počátek této lhůty začíná dnem následujícím po dni doručení rozhodnutí).

Ke stažení:žádost o nové rozhodnutí

Přístup: zvenku, Počet přístupů: 3333, za uplynulou hodinu: 172345, Vaše IP: 35.168.111.204