Příběh nekončí

Včera - ve čtvrtek 17. 6. - se na školní zahradě uskutečnilo neformální rozloučení devátých tříd s učiteli.

Deváťáci nakoupili občerstvení i pití a dívky napekly různé dobroty. Po společné písni nastalo opravdové loučení. Slza ukápla nejen odcházejícím žákům, ale i některým vyučujícím, kteří byli moc milí, dokonce na požádání neodmítli fotku na památku. Rozdali jsme květiny i dárečky a společně zavzpomínali na hezké a radostné chvíle, které jsme na této základní škole prožili.

Všem vyučujícím děkujeme za podporu, pomoc i krásná přání do budoucna. Ač se to nemusí zdát, ale byli jsme tu moc rádi, ale nastal čas se posunout dál... My také všem vyučujícím přejeme vše dobré a doufáme, že se vám i škole bude dařit i po našem odchodu.

V 9.C spolu budeme ještě pár chvil. Dnes jsme vzpomínali na vše dobré u Madlenčiných dobrot - byly báječné a její dort "citron a mák", byl bezkonkurenční. Madu, moc děkujeme!

Za 9.C napsaly Verča, Anita a Lucka K.

9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka9.C rozlučka