Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

kriteria_SD.php

Školní družina nabízí výchovnou, vzdělávací a zájmovou činnost žákům 1. stupně, přihlášených k pravidelné denní docházce. Na přijetí žáka do ŠD není zákonný nárok.

O přijetí rozhoduje vedoucí vychovatelka, ředitelka školy nebo její zástupce na základě žádosti o přijetí (zápisního lístku) a posouzení žádosti z hlediska kritérií pro přijetí. Žáci jsou přijímáni do vyčerpání kapacity ŠD (170 žáků) a ŠK (30 žáků).

Kritéria pro přijetí do ŠD:

• Do ŠD může být přijat pouze žák Základní školy Český Krumlov, Za Nádražím 222
  • Do ŠD se přednostně se přijímají žáci 1. a 2. tříd, kteří mají zaměstnané oba rodiče
  • Žáci 3. tříd budou přijati, pokud toto přijetí umožní kapacita školní družiny a za předpokladu, že mají zaměstnané oba rodiče v následujícím pořadí:
    1. žáci, kteří dojíždějí do školy z jiných obcí (mají trvalé bydliště mimo Český Krumlov)
    2. žáci, kteří mají v nižších ročnících sourozence, který ŠD navštěvuje
    3. ostatní žáci 3. tříd
Vzhledem k omezené kapacitě ŠD nebudou přijímáni žáci, jejichž rodiče jsou nezaměstnaní nebo na mateřské dovolené.

V případě nutnosti může škola vyžadovat potvrzení o zaměstnání.

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 114536, Vaše IP: 3.138.116.20