Akademie pátých tříd

21. června 2001

I z pátého ročníku někteří žáci odcházejí na jiné působiště. I oni se proto rozloučili společným programem. Za pomoci svých třídních učitelů si připravili pro své rodiče a kamarády zábavné odpoledne.

Vstupné dobrovolné - kdo dá víc? A už je tu napjaté očekávání před začátkem ...

Honzu a Marka po přednesu básní vystřídala módní přehlídka a taneční vystoupení.

Inspirace televizními pořady - Televizní noviny (Mirka a Barča), Počasí (Markéta) a Kopečkovic rodina.

Zmodernizovaná pohádka O třech kůzlátkách sklidila velký potlesk. Fuj jídlo potom uvařili Mirek s Jirkou.

Došlo i na Davidova karetní kouzla. I paní učitelky pozorně sledovaly, aby jim něco neušlo.

Po pěveckém vystoupení Zuzky s Monikou přišla scénka ze života - Piknik.

Vystřídala jí divadelní scéna s loutkami a neobvyklý pohled do kadeřnictví.

Mezitím se také předvedly gymnastky a "taneční skupina".

Andrea předvedla stepování a pak jsme si všichni zazpívali "Pátá"

Společně v zábavě, společně v práci. Uklízet pomáhali všichni - děti i rodiče.

No a tihle dva za to také z velké části mohou ;-)
Touto úspěšnou akademií vyprovodili třídní učitelé Věra Brožová a Zdeněk Boček své žáčky do dalších školních roků, aby pak sami po prázdninách začali pracovat s novou partou.
Takový je koloběh kantorského života ;-))

Všem přejeme v nových kolektivech spoustu nových kamarádů a ve škole spoustu úspěchů :-))

foto a text: Mgr. Zdeněk Boček, Věra Brožová