DEN ŠÍLENCŮ

31. května 2002

Tak to tu ještě nebylo - konečně jsme odhalili své pravé tváře :-)

Na popud členů školního parlamentu byl letošní poslední květnový den osvobozujícím pro všechny, kteří do naší školy chodí. Každý (téměř) přišel v "normálním" oblečení a choval se normálně při hodinách i o přestávkách. Někteří jsou ale šílení úplně normálně, takže ani nebylo potřeba se přestrojovat ;-)

jako každé ráno, i dnes je "v počítačích" plno už před půl osmou
to hovoří o dostatečné šílenosti samo o sobě . . .

. . . a proč by pořád musela být tabule právě vepředu?
to na tabuli je malá část nezapomenutelného tzv. "Martinova nekonečného polynomu"
byla to jedna z opravdových a skutečných šíleností, která vyvřela jako důsledek úspěšného pedagogického působení pana učitele Kříže v IX.A a byla důkazem opravdové lásky ke královně věd - matematice ;-)
zatímco jiným kouskům se okolí smálo, nad tímhle opravdu všichni kroutili hlavou . . .

v kterém předmětu asi plavou, že jim ještě zůstal záchranný kruh ??

tak tebe jsme asi vytáhli rovnou z postýlky, viď ?

totálně šílený pedagogický sbor - není divu, před koncem školního roku ;-))
škoda jen, že se nepodařilo zachytit pana učitele Vopata, jak po hodině zeměpisu na lyžích sjíždí z patra do patra

a co je tohle ??? zřejmě mafie klučičí a mafie dívčí
. . . každá má své metody . . .

. . . no slušelo to prostě všem . . .

odkudpak jste se k nám zatoulaly dámy ??
jedna z chodníku a druhá z pláže ?

ani při vyučování někdy nebylo poznat kdo je učitel a kdo žák

a že byste nepoznali paní učitelku Lipplovou a pana učitele Ondřicha ??

Celá akce se nečekaně setkala s obrovským úspěchem !!!
Škoda, že se zase celý rok až do příště musíme tvářit, že jsme vlastně úplně normální :-(

Určitě se ale všichni těší, až se zase odvážou . . .

P.S.:
Možná by stálo za to příští rok vyhlásit i jiné dny, např.: Den lásky (samozřejmě k učení :-), Den písemných prací, Den nepořádku (to by byla změna ;-), Den splněných přání, Den vzájemné úcty, Den zpěvu nebo dokonce Den ticha . . .
Nebo sem tam pár dní do měsíce vyhlásit Den hodnosti (to jako že budou všichni hodní, poslušní, svědomití, pracovití, ochotní, učenliví a snaživí) ?

Co vy na to ?

foto: Vašek Bruckmüller