Návštěva z Hauzenbergu

19. června 2002

Setkání v horku.

Setkání s naší partnerskou školou z Hauzenbergu se uskutečnilo ve středu 19.června 2002 . Kdo tento den zažil, jistě bude vědět , že panovalo úděsné vedro. Už v půl desáté dopoledne, kdy pár žáků naší školy spolu s paní uč. Plichtovou stepovalo u Jelení zahrady, bylo velmi teplo. Strategie dne byla jasná. Bod jedna - přivítání našich milých hostů. Bodem dvě byla návštěva a prohlídka zámku.

Třetím bodem nás paní Plichtová poměrně potěšila, neboť dala rozchod. Při něm hosté nakupovali drobnůstky tvaru fotbalových dresů, zatím co my, domácí, jsme se uchýlili k ledové tříšti a zmrzlině. Následoval oběd u nás ve školní jídelně. Mňam ..... moc dobré, paní kuchařky ! Po jídle nastala drobná změna. Byli jsme rozděleni do dvou skupin. Jedna z nich zůstala ve školním areálu, konkrétně v tělocvičně. Tam se sehrál volejbalový zápas dvou smíšených družstev. Druhá skupina se šla vyžívat do chladné vodičky bazénu. I tam probíhaly zajímavé soutěže. No, a na závěr jsme doprovodili naše zahraniční kamarády k jejich autobusu. Byl to dlouhý, únavný a horký den. Ale řekněte sami - měl chybu ?