ROZBAL TO !!!

31. ledna 2002

Nevím, nevím, .... ale moje sympatie paní učitelce Severové a partičce kolem Prochyho, Závita a dalších z 9.Beeeee! Proč to tak říkám?
Oni byli prostě úžasní....! Prochy, nezapomenu na scénku "4 % - ní menšina" a Závite, tvé výstupy v parukovém převleku, jedna velká báseň! Moc se nám líbilo vaše úvodní antré s elegantní Kristýnou Klinovskou, za kterou snad přišlo celé celičké město krumlovské! Techniku měl na starost "dýdžej" Vašek a musim říci, že Bruky se snažil, co mohl, a tak například mixoval, jak jiní dýdžejové NE! Řekl si: "Skladbu namixovat do skladby, to umí každý!" a tak Václav mixoval skladbu do mikrofónu!!! Asi nový přístup k muzice čico, nebo jsem starý? To spíš, že Václave..?!

Akce byla vydařená a dle mého názoru Paragraf 11/55, Recitační soutěž a Rozbal to tvoří OBRAZ školy, který bych nazval Děti o nás a bez nás! A tak se zpívalo a hrálo sedm neděl, já mam kocábku náram, náram, náram.. respektive svižnější melodie! Posuďte sami, Skladba Jóžin z bažin od skupiny Ivan Mladek ilegal band v podání R. Luštického a P. Homolky, odvazová píseň Mirky Tůmové a nezapomenutelné Holky z I.stupně ... a další a další.

Na programu bylo plno, i v hledišti, kam se přišli podivat i bývalí žáci školy! Pravdou je, že ani učitelé nezůstali pozadu! Věrni své pověsti se vynasnažili obstát a na skladbu "Jen pro ten dnešní den, stojí za to žít ..." viděl naplněný sál vlnit se krasně oděné, do staré róby laděné dámy!! Piruety, taneční variace, tóny určily další směřování zábavy před zakončením úspěšné akce! Diskotéka. Netrvala dlouho, avšak někteří pánové dokázali využít nabízené možnosti přitulit se k dívce a lehce poodkryli karty všem příchozím! Kdo s kým a ...!

Jednoznačně a jasně musím říci, ploužilo se a drželo se za krásné dívčí klenutí doslova tělo na tělo!!!. Všem nám bylo přáno, porotě, divákům i soutěžícím! A jen malá krátká zastávka pro ty, co netančili, třeba, že je bolelo koleno nebo v kříži ... PŘÍŠTĚ NA PARKETĚ!

S bolavým kolenem, ale úsměvem na tváři a sice se slovy ZABAL TO se loučí třídní učitel té pohodové 7.A!
Zdeněk Pilař, aůůůů..... ty záda!

. . . pořádek musí být . . .

. . . i odměny pro účinkující . . .

. . . technické zázemí, konferencieři, porota . . .
- ta byla odborná i "tleskací"

. . . i diváci, bez kterých by to celé nebylo ono . . .

. . . jednotlivci i skupiny . . .

. . . jsou krásné a elegantní "Sestry z nádraží" . . .

. . . krátká diskotéka . . .

. . . a pak už předávání ocenění !