Volejbalové soustředění žákyň v Brloze

19. - 25. srpna 2001

Tak jsme tedy vyrazily (my holky) na soustředění. Šlapal nás na kolech pořádný houf, bylo nás kolem čtyřiceti. Bylo parno, vedro, dusno.
Za chvíli to přišlo. Nebe se otevřelo a začaly padat trakaře. Lilo jako z konve a cesta se za chvilku proměnila v koryto dravé řeky. Brzy jsme všechny promokly na kůži, přestaly nám fungovat brzdy, několik holek spadlo. Nakonec jsme ale přece šťastně dojely, osušily a převlékly jsme se. Nikdo z toho nezastonal.

A mohly jsme začít trénovat. Každý den ráno aerobik na rozkoukání, dopolední a odpolední trénink - volejbal nebo fyzičky a večerní individuální trénink na zlepšení volejbalové techniky. Taky jsme jezdily na kole a závodily v duatlonu.

Poslední večer jsme si opékaly buřty a zpívaly při kytaře. Celý týden nám vzorně vařily kuchařky ve školní jídelně. Zpáteční cesta na kole domů proběhla tentokrát v klidu. Byly jsme doma dřív, než jsme čekaly.

Věra Brožová