Jihočeský zvonek 2002

14. května 2002

Tentokrát jsme se ve složení Andrea Augstenová, Tereza Mlčáková a Monika Kukučková zúčastnily krajského kola soutěže v Českých Budějovicích. Jela s námi paní učitelka Ivana Severová a na klavír nás doprovázel Adam Glowacz.

Andrea Augstenová a Tereza Mlčáková zpívaly písničky "Široký, hluboký" a "V tom Klobuckém háji", které byly upraveny pro duo. Umístily se na 4. místě.
Monika Kukučková zpívala písničky "Ešče si zazpívám" a "Ó hřebíčku zahradnický" sólo. Umístila se na 3. místě.

Moc se nám tam líbilo a určitě budeme soutěžit i příští rok.

26. dubna 2002

Dne 26. 4. se v DDM v Českém Krumlově konala každoroční a velmi populární pěvecká soutěž JIHOČESKÝ ZVONEK. Účast byla hojná a i naše škola poslala 5 zástupců. Nakonec nikdo z nich neodešel bez ocenění.

Patrik Janeček ze 4.A obsadil 2. místo a Kim Adamjáková z 5.A 3. místo v sólovém zpěvu v 1. kategorii. Monika Kukučková ze 6.C a Andrea Augstenová z Terezou Mlčákovou ze 6.C obsadily 1. místa v sólovém zpěvu a dvojhlasu ve 2. kategorii s postupem do krajského kola.

Všechny "zpěvačky" z naší školy skvěle doprovázel na klavír Adam Glowacz ze 7.C. Všichni účinkující byli skvělí, akce byla velmi zdařilá a už se všichni těšíme na příští rok

Ivana Severová