Slavnostní akademie žáků k 30. výročí otevření školy

10. října 2002

Po dlouhých přípravách přišel očekávaný slavnostní večer. Oslavy 30. výročí otevření naší školy vyvrcholily Slavnostní akademií, na které řada žáků školy měla možnost předvést, co dokáže. Zpívalo se, hrálo, tancovalo i cvičilo. Všechna vystoupení měla velký ohlas a líbila se určitě rodičům, dětem i dalším hostům v sále divadla.

Sál divadla byl plný a plný očekávání ...

Večerem provázela Mirka Dvořáková s mladšími spolužáky Vlaďkou Bernou a Markem Mikem.
Po úvodním slově pana ředitele Mgr. Dalibora Cardy se mohl program rozběhnout.

Se svým country tancem sál roztleskala 5.C pod vedením paní učitelky Kocourkové,
s pásmem říkadel a básní se nedala zahanbit ani 2.B paní učitelky Čížkové.

Lidovou písní "V tom klobuckom háji" a "Ó hřebíčku" dojalo trio našich zpěvaček Augstenová, Kukučková, Mlčáková.

Se zimní pohádkou vystoupili žáci ze školní družiny, které připravila paní vychovatelka Ludmila Vávrová.

Jedna hraje na piáno, druhá na housle. Sestry Křížovy doslova strhly publikum svým hudebním nadáním.

Nemalý potlesk za sebou zanechalo Disko-Romo.

V netradičním zpracování se zde objevila i balada Polednice v podání dramatického kroužku.

Patrik a Josef Čarní upoutali písněmi zpívanými v romštině

Z trochu jiného soudku bylo představení našich gymnastek, které si připravily s paní učitelkou Brožovou.

A opět cvičení - 4.B nám na závěr ukázala, jak si pořádně protáhnout kostru.

Mirka Dvořáková, 9.B