Zahájení školního roku 2003/2004

2. září 2003

. . . proběhlo sice o den později, ale stejně slavnostně jako v předchozích letech . . .

Kromě pana ředitele Mgr. Dalibora Cardy naše nové prvňáčky a jejich rodiče přivítali také jejich starší spolužáci.
Děti ze druhých tříd předvedly, co se za rok naučily a ti nejstarší, deváťáci, zase zahráli krátkou pohádku.

Po slavnostním setkání ve školní tělocvičně se děti rozešly do svých tříd. Stejně jako v minulých letech, i letos bude mít každá devátá třída na starosti "své" prvňáčky. Bude pro ně organizovat akce při různých příležitostech, pomáhat při nich a bude se starat, aby se prvňáčkům mezi námi ve škole líbilo. Proto se jim hned první den každá devátá třída přišla představit a předat na uvítání drobné dárečky.

Foto a text: Mgr. Jan Kříž