1. září - škola začala i pro prvňáčky

V mnohých z nás první školní den vyvolá spoustu vzpomínek, úsměvných historek, ale někdy se objeví i trochu slziček, nejistoty a očekávání.

Nejinak tomu bylo i letos, pouze s tím rozdílem, že téměř polovina dětí jistě nebyla úplnými školními nováčky. S budoucím školním prostředím i se svými učitelkami se děti seznamovaly v projektu Mgr. Šárky Mikové "Nanečisto", který probíhal minulý půlrok.

Budoucí prvňáčky přivítal v tělocvičně pan ředitel a děti (v hojném doprovodu rodičů, babiček, dědečků, tetiček a strýčků) mohly shlédnout program připravený staršími žáky pod vedením paní učitelek Neřoldové a Brožové.

Po ukončení přivítacího programu si paní učitelky prvních tříd Petrová, Korčáková a Čížková odvedly shodně po osmadvaceti prvňáčcích do svých tříd. Děti si prohlédly třídy a seznámily se s ostatními spolužáky.

Tak začal jejich první nový školní rok . . .

Mgr. Lenka Korčáková