2. kolo přijímacích zkoušek

Odbor školství, mládeže a tělovýchovy zveřejňuje a průběžně aktualizuje přehled volných míst pro další kola přijímacího řízení ve středních školách. Aktuální informace o volných místech do 2. kola přijímacích zkoušek v jihočeském regionu sledujte průběžně ZDE.

Zveřejnění 2. kola přijímacího řízení je dále možno najít na portálu www.atlasskolstvi.cz v profilech střední škol, které toto kolo vyhlašují. Ve vyhledávácím filtru je možné zadat volbu "zobrazovat pouze školy pořádající 2. kolo přijímacího řízení" - odkaz ZDE. Dále je možné filtrovat regionálně a celkově tak získat přehled, které školy v konkrétním městě, okresu, kraji umožňují podat přihlášku do 2. kola přijímacího řízení. V tuto chvíli ještě nemají na portálu zveřejněny informace o 2. kole přijímacího řízení všechny střední školy, kterých se to týká, což se však postupně bude měnit.

Ve 2. kole si uchazeč může podat libovolný počet přihlášek na nabízené obory.

Pro vytištění přihlášky ve 2. kole kontaktujte výchovnou poradkyni Irenu Petráňovou přes bakaláře nebo na email petranova@zsnadrazi.cz.