Prožitkový den ŠP

V pondělí 19. prosince k nám přijelo 13 žáků parlamentu základní školy Fantova z Kaplice. Aby nám šlo seznamování lépe, připravili jsme si občerstvení v podobě cukroví, perníčků a čaje.

V skupinkách po čtyřech jsme odpovídali na připravené otázky, abychom se dozvěděli, jak to je v obou parlamentech, jak to vedeme, jaké akce se konaly, nebo budou konat a jaké jsou mezi parlamenty rozdíly. Po splnění otázek, jsme se rozdělili na 2 skupiny a provedli jsme je naší školou.

Když jsme byli ve škole hotoví, vyrazili jsme na prohlídku adventního města, kde jsme si i mohli koupit nějaké jídlo a pití. Po prohlídce náměstí se místní parlament vydal na oběd a naši noví kamarádi jeli zpět do jejich školy.

Všichni z parlamentu si to moc užili.