Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

DĚJEPISNÁ EXKURZE 9.A DO PRAHY
Autor: Iva Hermannová, četlo 5470 lidí, 2015-05-12 16:11:22
Pár dojmů z dějepisné exkurze do Prahy od žáků z 9.A:

Výlet do Prahy se mi líbil. Nejvíc se mi líbilo na Karlově mostě, v Arkádách, na Vyšehradě a národním hřbitově, myslím, že každý si to užil po svém. Kluci se dívali na hokej a holky se šly projít (a fotit :-D). Celkově to byl asi jeden z nejlepších výletů, co jsme měli. I když do Anglie byl asi lepší :-)(M. Káparová)

Nejlepší dva dny na světě! Nejlepší byla krypta, obchody, všechno! Dobrá byla Praha v noci. Nejvíc se mi líbilo stát v podzemkách :-D (K. Majer)

Myslím, že celý výlet se vydařil, nikoho z nás neokradli ani nic podobného. Bylo vtipné, když nás devět lidí zůstalo v metru. Praha v noci je opravdu nádherná. Moc se mi tam líbilo, klidně bych jela znovu. (Z. Krajňáková)

Exkurze byla zajímavá a poučná. Dozvěděli jsme se další nové věci z naší historie. Pro mě osobně byla nejzajímavější krypta, ve které se ukrývali atentátníci. Taky jsme viděli naše významné památky. (T. Zlámal)

Škoda že tak málo dní... Bylo to super i počasí bylo krásné. V Lidicích jsme si to moc neprošli, jelikož jsme nestíhali, ale bylo by to zajímavé, podívat se do Národního muzea, do divadla, na hrad, na Petřínskou věž... (E. Suvorova)

Nejvíc se mi líbila procházka noční Prahou. Jediné, co mě nebavilo, byla přednáška u počítačů v Lidicích. Jinak bych řekl, že to byl dobrý výlet a užil jsem si ho. Bylo to konečně něco jiného, než zažívám každý den. (D. Mácha)

Praha celkem šla. Líbilo se mi to. Akce také perfektní. Viděli jsme v Praze hřbitov, větší jsem nikdy nezažila. Večerní procházka byla super. Jen když jsme přišli ve 12 hodin večer a večerka byla v půl jedné, nedalo se to stihnout. Kolektiv byl fajn. Lidice - bylo to velice zajímavé a dost smutné. Ale jsem ráda, že jsem do Prahy jela, stálo to za to! Užili jsme si to.(S. Křížová)

Náš společný výlet do Prahy byl úžasný! Sice nás potom hodně bolely nohy, ale stálo to za to :-) Výlet byl vtipný, ale také naučný. Vtipné bylo, jak nám ujelo metro nebo jakým způsobem nám všechno paní učitelka Zálohová říkala. Hodně se mi líbilo na Vyšehradě na národním hřbitově, také jsem si užila noční procházku po Praze a večerní pohled na Orloj. Výlet do Lidic byl moc smutný. Moc děkuji za tak krásný výlet. (D. Kneiflová)

V Praze se mi líbilo i nelíbilo. Výlet se mi líbil, ale prostředí Prahy moc v lásce nemám. V Lidicích mě zarazilo, že jsem tam našla Marii a Františka Frühaufovi. Nejvíc se mi v Praze líbí parky, tolik zelené a krásně upravené. Nádherný byl hřbitov na Vyšehradě, kde jsme se zastavili například u hrobů Bedřicha Smetany či Vlasty Buriana. (Z. Frühaufová)

Dějepisná exkurze do Prahy 9.ADějepisná exkurze do Prahy 9.ADějepisná exkurze do Prahy 9.ADějepisná exkurze do Prahy 9.A

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 118608, Vaše IP: 18.217.220.114