Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Návštěva z Německa
Autor: 6.C, četlo 5512 lidí, 2018-06-13 06:49:56
Byl to skvělý zážitek, potkat se s naší partnerskou školou. Spíše jsme hovořili angličtinou. Naši němečtí partneři byli opravdu skvělá návštěva. Mnoho z nás si při setkání našlo další kamarády a kamarádky. Kupříkladu Honza N. si hodně padl do oka s Tylerem nebo třeba já jsem se seznámil s holkami, Alinou a Evou. Bylo by skvělé, kdybychom jeli všichni do Hauzenbergu nebo celá jejich třída do Českého Krumlova.
Měli jsme prohlídku fotoateliéru Seidel, kde jsme zjistili, jak se v minulosti fotilo, proč je fotografická místnost na severu(aby tam nesvítilo tolik světla) nebo třeba jak se vylepšovaly fotografie.
Po nádherné prohlídce jsme zašli do parku, abychom se pomocí her lépe poznali. Nalepili jsme si jmenovky na sebe a začali. Když jsme dohráli hry, přesunuli jsme se k mostu Edvarda Beneše. Tam jsme dostali papírky s úkoly, které jsme měli splnit do limitu 45 minut. Po této akci následoval oběd na hřišti. Skoro všechny děti měly pizzu, ale ne všechny. Byl to skvělý oběd. Po něm jsme museli jít do autobusu, protože Němce ještě čekalo dlouhé cestování. Celé 2 hodiny.

Ve složení: Tyler, Sebastian, Alina, Eva, Adriann, Adam, Honza N., Honza K., Alice, Tereza, Erik, Tomáš, Anita, Viky a Verča.

Bylo to úžasné, budu se těšit, až se zase s nimi potkáme v Hauzenbergu.
Erik Srbený 6. C

Návštěva z NěmeckaNávštěva z NěmeckaNávštěva z NěmeckaNávštěva z Německa

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 118063, Vaše IP: 3.140.186.241