Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Konec školního roku ve 4. C
, 2018-06-23 18:04:03
Rádi vzpomínáme na den, když jsme měli program CANISTERAPII. Něco nového jsme se dozvěděli a hlavně prožili hodinu s pejsky. Dále jsme si ve třídě užili společnou slavnostní hostinu. Samozřejmě nemohl chybět školní výlet.

A co na to žáci ze 4. C?
Canisterapie je to, že pejsci pomáhají hlavně nemocným lidem. Byli tam dva pejsci a mohli jsme si je pohladit. Jeden pes se jmenoval Ballů a druhý Derik.

Jeli jsme na výlet se 3. C, nejprve jsme dorazili do Chýnova, kde jsme měli prohlídku Chýnovské jeskyně. Na konci prohlídky jeskyně nám paní průvodkyně řekla, že když půjdeme chodbou, která nás vyvede ven, tak u posledního obrázku netopýra máme zvednou hlavu. Když jsme hlavu zdvihli, tak nad námi visely pavoučí kokony, které si bránil pavouk. Dále jsme navštívili muzeum Lega, kde bylo spoustu sběratelských kousků, ale nejvíce mě zaujala sbírka 1. série Jurského světa.

V jeskyni jsem se trochu bála,abych nespadla nebo mě nekousnul pavouk. V Lego muzeu to bylo docela malé, ale byly tam pěkné věci.

Na výlet jsme jeli autobusem. Byla tam zábava, protože jsem seděla vzadu a tam je vždy největší zábava:)

Konec školního roku ve 4. CKonec školního roku ve 4. CKonec školního roku ve 4. CKonec školního roku ve 4. C

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 109699, Vaše IP: 3.138.174.95