Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

Drakiáda
Autor: 9.C, četlo 3188 lidí, 2019-10-14 20:57:44
Dne 14. 10. 2019 jsme se s našimi prvňáky vydali pouštět draky. Nejprve jsme si je ovšem vyzvedli před školou a až pak vyrazili.
Po chvíli zdravé chůze jsme dorazili na místo, tam jsme si rozbalili společně s prvňáky draky a drakiáda začala. Někomu drak létal víc, někomu míň, ale všichni jsme si to užili.
Po nějaké době jsme se sbalili a šli jsme k paní učitelce Neřoldové na zahradu.Tam jsme si udělali ohýnek a opekli jsme si buřty (opékalo se všechno možné ☺). Když jsme dopekli, tak jsme opět poklidili, uhasili oheň a vydali se na cestu zpět do školy.
Před cestou jsme ještě dostali papíry, na kterých byly různé věci, kterých jsme si měli po cestě všimnout. Když jsme dorazili ke škole, tak jsme se rozloučili a šli zpět do svých tříd.
Všem se moc líbilo a počasí nám přálo.

Za 9.C Ondra Šober

1.C + 9.C - drakiáda1.C + 9.C - drakiáda1.C + 9.C - drakiáda1.C + 9.C - drakiáda

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 118476, Vaše IP: 3.145.47.253