Uživatel: nepřihlášen | Přihlásit: Bakaláři , Pokladna , Jídelna , WebMail , Systém

5.C v Chlumečku
Autor: Hana Mrázová, četlo 418 lidí, 2020-09-22 17:57:04
18.9.jsme vyjeli na přírodovědnou exkurzi do Chlumečku.Počasí bylo sice chladné, ale naštěstí slunečné. A jak si tuto akci užily děti?
Bylo to super. S dětmi jsme si to užili.Dozvěděli jsme se něco o včelách a zkusili jsme si, jak včely vidí.
Martin Jakubec
Líbilo se mi plstění a zjistila jsem plno nových informací o včelách- např. že se některé chovají jako kukačky a dávají svá vajíčka do cizích hnízd a také měpřekvapilo, že když se lamy pohladí, mohou začít zlobit.
Bětka Marešová
Nejvíce mě bavilo, jak jsme vyráběli včelu, kdyby bylo tepleji, bylo by to lepší. Chtěl bych, aby k nám přišly blíže i lamy. Bylo to rozhodně lepší než sedět ve škole.
Maty Sojka
Bylo to moc hezké. Vendy byla milá. Líbilo se mi vyprávění o včelkách, ikdyž už to potom bylo zdlouhavé.Také mě moc bavilo plstění a líbil se mi pes Max. Jen byla velká zima.
Lucka Pártlová
Bylo to tam krásné. Paní nám ukázala druhy samotářek a mohli jsme si nakrmit ovečku. Vyráběli jsme si včelky z vlny.
Anička Škampová

Chlumeček 5.CChlumeček 5.CChlumeček 5.CChlumeček 5.C

Přístup: zvenku, Počet přístupů za uplynulou hodinu: 117638, Vaše IP: 3.140.185.147