Školní karneval 1997

Abychom se všichni odreagovali od učení a vesele ukončili první pololetí, den před vysvědčením jsme uspořádali školní karneval. První se konal již v roce 1996 a letošní byl ještě kvalitnější a připravenější.

Nejdříve jsme v hodinách výtvarné výchovy připravili pozvánky a plakáty. Ostatně klaun se stal maskotem karnevalu. Do všech tříd jsme pozvánky roznášeli v klaunských kostýmech. Zavítali jsme také do mateřské školy, kde nás děti přivítaly nadšeným potleskem.

Nastal čtvrtek, 30.1.1997, 15 hodin odpoledne - čas karnevalu. Celým programem nás provázely Jitka Gutwirthová a Lucie Koppová z 8.B.

Na karnevalu se sešli nejen současní žáci školy, ale i naši absolventi, učitelé a rodiče. Atmosféra byla skvělá, doprovázená spoustou soutěží a vystoupení, která jsme si sami připravili.

Během tanečního reje různých masek - od čarodějnic přes princezny až po doktory nebo zdravotní sestřičky - probíhala soutěž o nejhezčí masku. Vítězové obdrželi sladkou odměnu.

I já jsem se báječně bavila. Za celou skvěle připravenou akci vděčíme paní učitelce Jindrové. Příští rok se na karnevalu určitě zase sejdeme.

Hana Máčová, tř. 8.A